Żadna żona mimo intensywnych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, nie zapomina o prezentach dla swoich bliskich. Jedno z wyzwań stanowi sprawienie udanego prezentu dla męża na święta. Kolejna woda toaletowa, czy ciepły sweter mogą okazać się już dość standardowe, a tym samym zupełnie niezaskakujące. Warto rozejrzeć się za czymś, co zafunduje dawkę emocji, a jednocześnie odpoczynek i oderwanie od codziennych obowiązków. Takie są książki! Opisywane w nich historię, dostarczają rozmaite wrażenia, a nie rzadko również moralizują i uczą czegoś nowego. Jaka książka okaże się udanym wyborem na prezent dla męża na święta? Sprawdź nasze propozycje!

Książki polecane na prezent świąteczny dla męża:

– Kariera Nikodema Dyzmy napisana przez Tadeusza Dołęga-Mostowicz. Czyli, na początek lekka lektura z nutką humoru.

– Wojna Iwana, Życie i śmierć w Armii Czerwonej 1939-1945. Catherine Merridale. To poruszająca opowieść o wojnie opowiedziana z perspektywy zwykłego żołnierza Armii Czerwonej.

– Dywizjon 303, Fiedler Arkady. Kolejna propozycja lektury z historią w tle. To niewątpliwie tematyka, która interesuje wielu Panów.

– Kod Leonarda Da Vinci, Dan Brown. Jeśli chodzi o książki na prezent, to warto sięgać również po klasykę literatury!

– Ostatni taki szczyt, Mick Conefrey. To książka przede wszystkim o sile i determinacji, z pewnością wywiera duże wrażenie na czytelnikach.

– Jak przestać się martwić i zacząć żyć, Dale Carnegie. To książka polecana przede wszystkim dla zapracowanych mężów, którzy muszą często mierzyć się ze stresem.

– Trylogia: Władca pierścienia, J.R.R. Tolkiena. Ta niezwykle wciągająca powieść zamknięta w 3 tomach, zdecydowanie pozwala oderwać się od codzienności.

– Rowery. Regulacja, naprawa, konserwacja, Witts James, Storey Mark. To propozycja dla każdego mężczyzny, który lubi majsterkować, a o dwukołowe pojazdy rodziny dba tak samo, jak o swoje ukochane auto.

– Historia sportu, Lipoński Wojciech. Sport mieści się w kręgu zainteresowań większości Panów. Książka, która uzupełni wiedzę o jego historii, z pewnością okaże się udanym prezentem.